top of page

KOCAELİ

Antalyadan Kocaeli Bölgesinde Uzman Kocaeli Bölge Sorumlusu atanmıştır.Ve Gebzeden bağımsız olarakta tüm Kocaeli bölgesine hizmet vermektedir.

İSTANBUL

Gebze Merkez odaklı olarak İstanbulun Anadolu Yakasına hizmetlerini devam ettirmektedir.İstanbulun Avrupa Yakasına sadece Kurumsal Firmalarla calısıyoruz

GEBZE

Firmamız bu sene Gebze merkezli olarak tüm Gebze bölgesine gece gündüz servis vermeye başlamıştır.ACİL SERVİS ve GECE SERVİSİMİZ mevcuttur.

ANTALYA

Firmamız 12 yıldır Antalya Bölgesinde MANAVGAT merkez odaklı olarak hizmet vermiştir.Diğer subemizle hizmet vermeyede devam etmektedir.

Gebze Klima Servisi,Çayırova Klima Servisi,Darıca Klima Servisi,Dilovası Klima Servisi,Şekerpınar Klima Servisi,Tuzla Klima Servisi,Kurtköy Klima Servisi,Pendik  Klima Servisi,Kaynarca Klima Servisi,Kartal Klima Servisi,Maltepe Klima Servisi,Ümraniye Klima Servisi,Soğanlı Klima Servisi,Körfez Klima Servisi,Derince Klima Servisi,60 evler Klima Servisi,Kuruçeşme Klima Servisi,İzmit Klima Servisi,AliKahya Klima Servisi,Yahya Kaptan Klima Servisi,Tavşancıl Klima Servisi,Kirazpınar Klima Servisi,Hereke Klima Servisi,Şişli Klima Servisi,Taksim Klima Servisi

bottom of page